SZAPORÍTÓANYAG VÁLASZTÓ

Általános


Termelés
Egészség
Ellés
Küllem
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

TALÁLATOK:

Tenyészértékbecslés dátuma: 2023/12

KPLSZRÖVID NÉVSZÜL. DÁTUMICCTPILNMTejZsír%Fehérje%CFPSZOM. SEJTSZ.HASZNOS ÉLETT.TŐGYK.LÁBK.ELLÉSI MUT.
35814BREAK EVEN2019-08-29959292799218670.000.031382.95.71.98-0.531.6
35815CARAVEL2019-06-1560026556321397-0.020.01952.83.91.86-0.061.5
34991ENDEAVOR2018-01-09899296892912900.230.111913.02.01.17-0.451.8
35509FORTNITE2018-11-0266926757508270.140.071182.64.01.06-0.121.6
35968GO GETTER2020-01-3079928208346880.240.121512.83.01.860.111.2
35538INCREDIBLE2019-01-19794278179610100.130.091332.73.71.170.342.0
39365LIFESAVER2019-09-2283426368346800.130.061012.95.90.520.241.7
MOONDANCE2017-10-1261626687075660.200.061152.64.10.150.382.0
35840PHENOMENON2019-09-02896287090014380.030.041212.86.21.400.442.0
33063RODEO2017-02-2459526586191994-0.05-0.051072.72.21.59-0.382.1
32915RORY2016-09-299842812100618260.140.041803.03.80.65-0.781.9
TORRO2018-08-11920281394616080.090.041492.94.11.30-0.811.3
35971TRENDSETTER2019-10-281037274192914020.030.021142.56.10.56-0.782.0
35812WALLEN2018-11-06807291288511140.170.091512.83.62.250.441.8
39057DECLARATION2020-04-10819286889418990.070.001542.84.31.680.572.2
39367EMPOWERED2020-03-121003287399819950.000.001392.76.01.380.072.0
39366FILANDER2020-02-12924282490714380.150.051572.82.70.540.641.6
39033FREELANCER2020-04-21970283593316790.060.031422.85.01.08-0.182.5
39059ROLLOUT2020-04-04853284186814780.070.021272.84.72.010.471.6
39058TAKEOVER2020-03-291005292498214950.120.051522.74.91.06-0.261.3
39368EXTRAVAGANZA2020-11-11935277991117610.130.021682.93.9-0.07-0.201.6
FINCASTLE2020-06-151041278199111600.14-0.021162.66.91.150.671.3
39429INSTANT REPLAY2020-07-29843280083110150.160.031262.85.01.39-0.062.3
34993LITEUP2018-10-0268226336807120.110.071012.84.21.110.101.6
NEOWISE2020-11-291157293311227150.320.101692.85.60.70-0.491.9
41365ZEAL2020-06-16903288197711960.240.051682.84.01.470.201.8
41212ELWOOD2017-12-14890285792211640.280.071842.91.40.300.351.5
40409GLISTEN-RED2020-04-13738266073714130.030.011082.84.31.100.092.0
40916PETTYFER2021-01-0310802926103510470.230.101692.85.20.330.051.6
RYLAND-RED2020-01-2878726377361143-0.020.01752.76.11.490.912.0
42285THANASIS2020-12-051020297510357600.290.121702.75.20.94-0.011.6
41213BEAUTITUDE2021-07-1911082815103211680.150.031342.67.10.820.082.2
COMINGUP2021-07-15876297296910030.280.091782.93.51.370.161.7
FULLTHROTTLE2021-06-071038283298820020.000.031482.94.80.96-0.401.8
40410GLOBAL2020-09-27968293297011580.130.051322.76.51.700.321.8
40917HIGHPROOF2021-06-061060289210339660.150.091372.77.40.800.382.0
41210KAZAAM2020-11-18986292595313540.050.061272.85.82.02-0.292.3
MATTERHORN2021-05-2710792993110111860.240.061702.76.01.150.081.8
NISSANY2021-01-091023290210002600-0.030.021782.93.60.70-0.161.5
40919PERSEVERANCE2021-05-2310602930105219130.130.041832.85.2-0.09-1.201.8
41515SIGNORI-RED2021-01-08558264962715580.02-0.021103.03.31.500.221.5
40918STREETMAGICIAN2021-03-19847289889114690.130.021482.94.21.720.431.7
TOLAN2021-02-2710512860102115790.140.051642.85.00.20-0.091.7
TRANSFORMATION2021-06-19935280387510770.110.051202.85.61.03-0.022.5
41516HAYMAKER2021-08-169902970102219410.110.051842.84.31.070.182.6
41211HERLINGS2021-06-2011072969107419290.040.031542.86.21.220.151.4
HILBERT-RED2021-06-1168227417408700.150.061222.84.31.090.112.0
LYDFORD2021-11-2411542989113310850.250.091742.75.80.83-0.652.1
MANGATA-PP2021-08-1878727028133520.270.081222.94.51.160.701.4
41209MEGAPOINT2021-10-2411282936107111900.130.011232.58.31.51-0.142.1
41363MOMENTO2021-04-2711023122113015120.240.061962.75.31.680.463.1
41364POWERHOUSE2021-08-0411143114115918190.190.112152.94.60.760.152.0
RUSUMO-RED2021-08-08901273576810140.080.01952.45.60.880.862.1
41367SIDESHOW-P-RED2021-10-0180326667832053-0.110.001092.75.50.940.571.8
SPECIALOFFER2021-10-0610722999107716590.120.061682.85.61.070.671.6
41366ZOOTY2020-05-219533052103910270.290.121902.84.41.530.411.4
DINGDING2021-12-1910143030108911720.280.121982.94.00.89-0.121.4
GRANDFINALE2022-03-2012253079118311350.300.111972.75.90.41-0.171.8
HARVIN2021-11-2010533073112619320.180.062082.94.10.73-0.332.1
IDENTICO-PP2021-12-3198328099309050.190.071392.94.90.700.342.0
MAJORMODE2021-09-08943294896016260.090.051522.84.91.35-0.341.9
MARBLE-RED2019-12-09658274569712870.040.001022.94.61.580.652.0
MONEYTALKS2021-12-30871289891810700.190.051432.85.11.590.081.9
OLYMPUS2021-11-2212233117122111370.290.101932.66.70.88-0.370.9
PAYDAY2022-01-2911563005112710590.270.101812.85.50.910.201.9
REALDEALIO2022-02-2310922994108315550.220.061892.94.50.48-0.351.2
RHYTHMRANGER2021-12-2610582992108310980.310.091912.94.50.990.421.4
SPOOKABULL2022-02-0212352999115713490.180.071652.86.70.730.151.3
WOLFMAN2021-10-04920297696413280.200.081752.94.20.940.231.8
BLADESTORM2022-05-2511813087112816070.130.051652.67.01.50-0.212.4
42787BULLPOCALYPSE2022-05-249903088102012850.180.091702.75.11.83-0.142.2
CANDYMAN2022-05-3010152974103113190.140.071532.75.51.410.091.9
CLASHROYALE2022-06-1812273056117612200.200.091702.66.70.740.031.4
CUPIDSARROW2022-06-1712272938115015060.140.061622.96.40.74-0.381.4
FRESHPICK2022-06-0511553053118018060.160.061902.75.21.17-0.951.7
HUXLEY2022-07-1210963140116517080.280.092292.93.60.820.012.1
LOVESTRUCK2022-06-2912373026120018540.110.071822.85.60.88-0.231.6
MARIANO-RED2022-04-23785265176510340.060.041012.85.00.880.232.0
42788MASTERPIECE2022-02-2811093163117010340.360.122102.75.11.28-0.291.5
42554MAUNO2022-04-2411383126113517090.120.041672.66.61.570.911.6
42725MOROCCO2022-04-0310503071109917860.190.082052.84.80.67-0.031.9
MRMISTER2021-10-2111682940112910330.260.081702.75.50.72-0.401.3
MRRIGHT2021-11-2511452968115022100.140.042082.84.50.21-0.551.7
PALINDROME2022-02-101317300412107400.290.101652.76.70.370.081.1
SHARPSHOOTER2022-05-0912042989117514800.210.061842.76.30.47-0.702.0
SPECTACULARBID2022-01-1811372970108012220.200.101722.75.60.080.002.1
TAKEACHANCE2022-06-2812553028122015760.200.071912.65.40.83-0.951.4
VALENTINE2022-06-2611483077116417730.150.081922.85.51.04-0.131.9
42724ZIMMER2022-04-2510853004106217780.060.051582.75.21.67-0.031.6
AXFORD2022-11-0912363179119417070.170.071892.86.81.450.471.9
BECHARMED2022-08-231197299811422520-0.040.021702.67.20.46-0.172.2
0GAMEREADY2022-11-2111063192116114010.270.122112.74.51.380.211.8
GRANDMARSHAL2022-11-2011023176112711210.230.111772.76.61.731.121.9
HALLOFAME2022-08-1111012983107119450.050.001502.85.71.170.211.4
HUDDLEUP2022-08-061235293811559540.220.081532.76.90.69-0.051.7
LIVINLIFE2022-12-0410303115106211940.220.091712.75.51.830.931.9
MAKEAWISH2022-07-2512013077118310100.290.101852.76.30.68-0.021.6
MANDELSON2022-05-3012953073122120280.100.021762.86.31.37-0.121.7
MUSKAYA2022-02-161166297211069110.290.071672.75.51.07-0.091.9
RECRUITER2021-12-3111882965112712610.200.071662.76.00.770.051.3
TARREN2019-05-26841281885116770.05-0.011302.84.51.76-0.232.2
THUNDERBOLT2022-09-1212093173119510950.220.101702.76.91.860.781.8
ZINGZANG2022-10-2610753111110011220.320.081942.64.71.340.282.1

Hírek

Epigenetika a borjúnevelésben
SPRAYFO

Epigenetika a borjúnevelésben

A gazdasági állatok teljesítményének megítélésében egyre gyakrabban halljuk, hogy nem használjuk ki eléggé a genetikai potenciáljukat.

Tovább a részletekért
A GENEX újabb sikere!
GENEX

A GENEX újabb sikere!

CHARLES (1HO08987) apaságú tehén nyerte a Legmagasabb Életteljesítmény címet!

Tovább a részletekért
A GENEX új Robot Indexet vezet be!
GENEX

A GENEX új Robot Indexet vezet be!

A 2022. áprilisi tenyészértékbecslésen a GENEX bevezette az új RobotX indexet.

Tovább a részletekért
A FOLYÉKONY ARANY – A KOLOSZTRUM
SPRAYFO

A FOLYÉKONY ARANY – A KOLOSZTRUM

A kolosztrum (föcstej) mind az ember, mind pedig az állatok születése után az erős immunrendszer és a kitűnő egészségi állapot kulcsfontosságú tényező

Tovább a részletekért
A TEJPÓTLÓ TÁPSZEREK MINŐSÉGE II.
SPRAYFO

A TEJPÓTLÓ TÁPSZEREK MINŐSÉGE II.

A tejpótló tápszerek minőségével kapcsolatban ritkábban esik szó az előállítás módjáról, vagyis a gyártási technológiáról.

Tovább a részletekért
NEM MINDEN ARANY FÉNYLIK
SPRAYFO

NEM MINDEN ARANY FÉNYLIK

A kolosztrum ellenanyag-tartalma az üszőborjú későbbi tejtermelése szempontjából meghatározó tényező.

Tovább a részletekért
Nyári kihívások a termelésben
JOSERA

Nyári kihívások a termelésben

Kissé szónokiasan hangzik az állítás, amely szerint nincs olyan tevékenység, ahol minden eshetőségre előre fel lehetne készülni.

Tovább a részletekért
A borjú jó indításának egyik alappillére
JOSERA

A borjú jó indításának egyik alappillére

A borjú jó indításának egyik alappillére a megfelelő szilárd takarmány – (Kälberkost)

Tovább a részletekért
 Borjak téli takarmányozása
JOSERA

Borjak téli takarmányozása

Borjak téli takarmányozása és menedzsmentje

Tovább a részletekért
Progresszív genetika a jövő generációkért
GENEX

Progresszív genetika a jövő generációkért

Az ICC™ (Ideális Árutermelő Tehén Index) index a Genex által megalkotott szelekciós eszköz, amely a kívánt irányban gyorsabb előrelépést tesz lehetővé

Tovább a részletekért
TÖBB,MINT 20 ÉVE A MAGYAR MEZŐGAZDASÁGBAN
ÁLTALÁNOS

TÖBB,MINT 20 ÉVE A MAGYAR MEZŐGAZDASÁGBAN

Az Inter-Mix Mezőgazdasági Kereskedelmi Kft. 1998-ban alakult, 100% magyar magántulajdonként.

Tovább a részletekért
A borjak számára létfontosságú a megfelel
SPRAYFO

A borjak számára létfontosságú a megfelel

A németországi Hofgut Neumühle Kutató Intézetben a borjak születés utáni első napokban történő extra vaskiegészítés hatására irányuló kísérletet végez

Tovább a részletekért